مرکز ارتباطات مردمی معاونت انسانی مجلس شورای اسلامی پست بانک ایران پست بانک ایران سهام عدالت استانداری پرتال استان اصفهان هواشناسی بویین میاندشت هواشناسی نرم افزار پرتال مردم وزارت ارتباطات مرکز آمار ایران آوای انتظار پیشواز ایرانسل

انتقادات وپیشنهادات

همراه اول

دفترپیشخوان دولت

این وبلاگ با مرورگر موزیلا بهتر دیده میشود

سازمان ثبت احوال کشور برای پیگیری مدارک شناسایی مفقود شده اعم از کارت‌های شناسایی ملی و شناسنامه‌ها، خدمتی الکترونیکی از طریق پورتال این سازمان به مردم ارائه می‌دهد.

به گزارش ايسنا، مدرک شناسایی (کارت شناسایی ملی و شناسنامه) پیدا شده توسط اشخاص، در صورتی که امکان دسترسی به صاحب مدرک نباشد، بنا به توضیح پشت کارت ملی و صفحه اول شناسنامه به صندوق پست تحویل می‌شود.
مدارک شناسایی پیدا شده که به صندوق‌های پستی سپرده می‌شود، توسط پست به سازمان ثبت احوال تحویل می‌شود.
سازمان ثبت احوال نیز در قالب یک خدمت الکترونیکی امکان پیگیری مدارک شناسایی پیدا شده را فراهم کرده است.
شما می‌توانید با ورود به سامانه « شناسنامه و کارت شناسایی ملی پیدا شده» در سایت ثبت احوال به نشانی www.sabteahval.ir با وارد کردن شماره ملی و کد امنیتی که تصویر آن در سایت ارائه می‌شود، مدارک مفقود شده خود را جست‌وجو کنید.
گفتنی است: علاوه بر آن امکان جستجو در "پست یافته" شرکت پست نیز در این درگاه مهیا شده است. این جستجو تنها از میان مدارکی صورت می‌گیرد که در اختیار سازمان ثبت احوال قرار گرفته است.
در صورتی که مدرک مورد نظر پیدا شده باشد، باید به اداره ثبت احوال مربوطه که نشانی آن اعلام شده است مراجعه کرده و آن را دریافت کنید.
ممکن است به هر دلیلی مدرک شناسایی شما پیدا نشود. در صورتی که ظرف مدت یک‌ تا سه ماه از مفقود شدن، جست‌وجوی شما در سامانه ثبت‌احوال بی‌نتیجه ماند، بلافاصله برای اعلام مفقودی و دریافت شناسنامه و کارت شناسایی ملی المثنی به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان دولت یا اداره ثبت‌احوال مراجعه کنید.

م:کانون:: برچسب‌ها: ثبت احوال
ثبت شده توسط دفتر پیشخوان دولت
در تاریخ پنجشنبه ششم مهر ۱۳۹۱


 
تاریخ روز


Winamp JetAudio Google Chrome Firefox Yahoo Messenger IDM WinRAR KMPlayer K-Lite Codec Adobe Reader
 جــار (سر تيتر صفحات روزنامه ها)